Prejemniki ligaških priznanj sezone 2018-2019

Ligaška sezona 2018/19 se je zaključila.

Podelitev vseh ligaških priznanj bo na ZAKLJUČNEM TURNIRJU BZS v soboto 8.6. v Areni, Ljubljana.

MLADINSKA LIGA MLADINCI U-21  
1.  Ž. Zalar Feniks
2.  T. Cerkvenik Feniks
3.  T. Dekanj Epic
  MLADINCI U-15  
1.  J. M. Del Piero Epic
2.  A. Slipac Kranj
3.  Jenček Epic
  MLADINKE U-15  
1.  A. Bergauer Strike
2.  E. Krafogel Feniks
3.  T. Ruparčič Kranj
     
ŽENSKA LIGA EKIPNO  
1.  Strike Bergauer, Zaletel
2. Feniks-3 Debenec, Krafogel
3.  Feniks-1 Krivolutskaya, Pirc Musar
  MVP Bergauer, Strike
     
1. SENIOR LIGA EKIPNO  
1.  Arena-1 Andrej Zadnik, Miro Bizjak, Iztok Bezek
2.  Strike-1 Davorin Tepeh, Marjan Frajzman, Tomaž Križaj, Gorazd Šipek
3.  Epic Miran Grmek, Jože Vetrih, Ljuba Ceglar, Simona Kogovšek, Edo Progar
  MVP Seniorji Miro Bizjak Arena-1
  MVP Seniorke Ljuba Ceglar Epic
2. SENIOR LIGA EKIPNO
1. Arena-2 Franci Borovnik, Zdravko Mulej, Rade Bojić
2. Visoko Aleš Zorzut, Bojan Škulj, Sandi Larisi, Roman Dijak, Franci Žemva
3. Galaxija Vlado Golja, Janko Senica, Andrej Božič
MVP Seniorji Zdravko Mulej Arena-2
MVP Seniorke Lidija Zaletel Strike-2
     
3. LIGA EKIPNO  
1.  Bajta-1 Jože Bukovnik, Branko Peruš, Slavko Mori, Hubert Kaiser, Miran Verdinek, Dimitrij Hedl
2.  Ptuj-2 Milan Berghaus, Benjamin Čuček, Aleksander Vidovič, Rene Vidovič, Jani Kramar, Damjan Kaučevič
3.  Bajta-2 Maksimiljan Prijatelj, Silvo Pinter, Vlasta Kozjak, Jože Kozjak, Robert Peretin, Dušan Rebernik
  MVP Gorazd Kavčič, Kranj-2
     
2. LIGA EKIPNO  
1.  Zagorje-2 Tomaž Krafogel, Žiga Dolar, Damjan Marušič, Tit Krafogel, Suzana Zupančič
2.  Arena-2 Miro Bizjak, Zdravko Mulej, Andrej Zadnik, Iztok Bezek, Jože Mulej,
3.  Kranj-1 Dejan Gantar, Andrej Čapelja, Gregor Zimic, Matej Demšar, Igor Kotnik, Tanja Rozman, Žiga Cerar,
  MVP Tomaž Krafogel, Zagorje-2
     
1. LIGA EKIPNO  
1.  Feniks Žiga Zalar, Tim Cerkvenik Muzafirovič, Blaž Kogej, Rok Fujs, Victoria Krivolutskaya, Nataša Pirc Musar, Maja Debenec,
2.  Strike-2 Milan Malek, Marjan Frajzman, Samo Stanek, Davorin Tepeh, Tomaž Križaj,
3.  Galaxija Bojan Kovač, Božo Senica, Ljubo Nedimović, Andrej Pungartnik, Jernej Bračun, Janko Senica
  MVP Žiga Zalar, Feniks
     

 

Maj 25, 2019

Komentarji

  POZOR: Članke lahko komentirajo samo registrirani uporabniki. Prijavite se lahko tukaj!