Kategorizacija športnikov pri OKS-ZŠZ

Aktualni seznami kategoriziranih športnikov

Seznam kategoriziranih športnikov vsebuje vse obdelane in pozitivno rešene prijave za uveljavljanje statusa kategoriziranega športnika, ki so jih nacionalne panožne športne zveze oddale do razpisanega roka. 

Seznam, ki stopi v veljavo 1.6.2018 je narejen na osnovi:

• športnih rezultatov, ki so jih športniki dosegli v obdobju od 16.12.2017 do 30.4.2018,

• kriterijev za kategoriziranje športnikov v Republiki Sloveniji,

• predlogov nacionalnih panožnih športnih zvez.

Obdobje kategorizacije 1.6.2018 – 31.5.2020 / Perspektivni razred

Priimek Ime Mladinsko EP Velja do  Bowling klub
Tim Cerkvenik Muzafirović 2.m posamezno 31.5.2020 Feniks

 

 

Obdobje kategorizacije 1.6.2018 – 31.5.2019 / Državni razred

Priimek Ime Državno prvenstvo Velja do  Bowling klub
Zalar Žiga 1.m moški pari 31.5.2019 Feniks
Urša Dobravec 1.m ženski pari 31.5.2019 Zagorje
Marija Prah 1.m ženski pari 31.5.2019 Zagorje
Rok Fujs 1.m moške trojice 31.5.2019 Feniks
Cveta Hrovat 1.m ženske trojice 31.5.2019 Olimpija
Tatjana Jamnik 1.m ženske trojice 31.5.2019 Olimpija
Anica Knavs 1.m ženske trojice 31.5.2019 Olimpija
Blaž Kogej 1.m moški ekipno 31.5.2019 Feniks
Nejc Oven 1.m moški ekipno 31.5.2019 Feniks
Nino Stenko 1.m posamezno 31.5.2019 Epicenter
Milan Malek 2.m posamezno 31.5.2019 Strike
Ljubiša Nedimović 3.m posamezno 31.5.2019 Galaxija
Alja Bergauer 1.m posamezno 31.5.2019 Strike
Nataša Pirc Musar 2.m posamezno 31.5.2019 Feniks
Victoria Krivolutskaya 3.m posamezno 31.5.2019 Feniks
Mednarodno tekmovanje Velja do Bowling Klub
Maja Debenec 2.m mešani pari MBC Ankara 31.5.2019 Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obdobje kategorizacije 1.6.2018 – 31.5.2019 / Mladinski razred

Priimek Ime Državno prvenstvo Velja do  Bowling klub
Monika Ponebšek 1.m mladinke U-21  31.5.2019 Zagorje
Andraž Kovačič 3.m mladinci U-21 31.5.2019 Epicenter
Tadej Dekanj 3.m Mladinska liga 31.5.2019 Epicenter
Jakob Marcel Del Piero 2.m mladinci U-15 31.5.2019 Epicenter

 

 

 

 

========================================================================

Seznam, ki stopi v veljavo 1.2.2018 je narejen na osnovi:

• športnih rezultatov, ki so jih športniki dosegli v obdobju od 1.9.2017 do 15.12.2017,

• kriterijev za kategoriziranje športnikov v Republiki Sloveniji,

• predlogov nacionalnih panožnih športnih zvez.

Obdobje kategorizacije 1.2.2018 – 31.1.2019 / Državni razred

Priimek Ime Državno prvenstvo Velja do  Bowling klub
Krivolutskaya Viktorija 1.m Mešani pari 31.1.2019 Feniks
Zalar Žiga 1.m Mešani pari 31.1.2019 Feniks
  Mednarodno tekmovanje Velja do Bowling Klub
Stenko Nino 11.m Evropsko pokalno prvenstvo 31.1.2019 Epicenter

 

 

 

 

========================================================================

Seznam, ki stopi v veljavo 1.10.2017 je narejen na osnovi:

• športnih rezultatov, ki so jih športniki dosegli v obdobju od  1.5.2017 do 31.8.2017,

• kriterijev za kategoriziranje športnikov v Republiki Sloveniji,

• predlogov nacionalnih panožnih športnih zvez.

Obdobje kategorizacije 1.10.2017 – 30.9.2018Državni razred

Priimek Ime Državno prvenstvo Velja do  Bowling klub
Hlede Jožko 1.m 1. liga 30.9.2018 Epicenter
Progar Edvard 1.m 1. liga 30.9.2018 Epicenter
Vatovec Tilen 1.m 1. liga 30.9.2018 Epicenter
Vetrih Jože 1.m 1. liga 30.9.2018 Epicenter
       

 

Maj 13, 2018

Datoteke za prenos

Prikazujem 1 do 6 od 6 (strani: 1)

Komentarji

  POZOR: Članke lahko komentirajo samo registrirani uporabniki. Prijavite se lahko tukaj!