Rezultati DP-2 2018/2019

DRŽAVNO PRVENSTVO – PARI (DP-2)

Bowling center Klub 300, Ljubljana je letos gostil tekmovanje v moški konkurenci.

Nastopilo je 26 klubskih parov. Po predtekmovanju je bil presenetljivo najboljši par Visoko (Novak, Škulj) s povprečjem 199 točke. V polfinale so se uvrstili še pari Feniks-1, Arena-2 in Feniks-2.

V prvem paru polfinala je Feniks-2 premagal vodilni Visoko, v drugem paru pa Feniks-1 par Arena-2.

V klubskem finalu je FENIKS-1 (Žiga Zalar, Tim Cerkvenik M.) premagal Feniks-2 in osvojil naslov državni prvakov v parih 2018/19.

Najboljši igralec je bil Marjan Novak (Visoko) 1.216 (202,67). REZULTATI.

Ženske so nastopile v Mariboru, bowling center Strike.

Nastopilo je 10 klubskih parov. Po predtekmovanu je vodil par Epic-1 (Ceglar, Kordež), v polfinale so se uvrstile še Strike, Feniks-2 in Feniks-1.

Četrto uvrščeni igralki Feniks-1 sta izločili vodilni igralki Epic-1. V drugem dvoboju je Strike premagal Feniks- 2.

V finalu sta domači igralki STRIKE (Bergauer, Zaletel) premagali par Feniks-1 in osvojili naslov državni prvakinj v parih 2018/19.

Najboljša igralka je bila Ljuba Ceglar (Epic-1) 1.186 (197,67). REZULTATI.