Bowling klubi so 9. maja 2000 ustanovili samostojno Bowling zvezo Slovenije in se odcepili od Kegljaške zveze.
Letos praznujemo 20. obletnico. Čestitam vsem klubom - članom BZS in njihovim športnicam in športnikom.
Komentarji