Bowling na OI Pariz 2024

Olimpijske igre Paris 2024

Predsednik WB je vodil delegacijo sedmih ljudi iz World Bowlinga in FFBSQ / francoske federacije, na srečanju z organizacijskim odborom OI Paris 2024, kjer so razpravljali o možnosti, da bi se bowling lahko vključil v olimpijske igre v Parizu leta 2024 kot dodaten šport. Pripravljeni in predstavljeni so bili ustrezni predstavitveni materiali in dokumenti.

Uradniki OK Pariza 2024 bodo povabljeni na finale WJC 2019 v Parizu 23. marca 2019.

Objavljena je spletna stran, ki omogoča posameznikom, da podpišejo peticijo za podporo bowlingu na olimpijskih igrah leta 2024. Spletna stran zbira demografske informacije, ki bi bile koristne za World Bowling pri razvoju prihodnjih strategij, zlasti glede na olimpijske zahteve in želje.

Spletna stran je naslednja: www.bowlingforgold.com

BZS poziva vse svoje članice in člane, da delijo razpoložljivost te spletne strani po svojih socialnih kanalih in  da podpišejo peticijo za Pariz 2024 in sodelujejo v raziskavi.
Gradivo je na voljo v sedmih jezikih: angleškem, francoskem, kitajskem, japonskem, korejskem, španskem in ruskem.
Prosimo, da peticijo čimprej podpišete, saj je časovni okvir za odločitev o dodatnih športih na OI v Parizu 2024 konec marca 2019.

Borut Knavs

predsednik BZS