Tekmovanje poteka na Dunaju od 24.1. - 1.2.2020
Na tekmovanju sodeluje 66 tekmovalk in 96 tekmovalcev iz 25 držav.

Reprezentanca je včeraj prispela na Dunaj in opravila vse formalnosti.
Danes so opravili uradni trening in sporočajo 'da se bo dalo igrati'.

26. jan
Na sporedu so bile kvalifikacije v moških dvojicah. Nastopilo je 47 ekip.
Prva ekipa Borovnik-Klarič je skupno zasedla 41. mesto. Takoj za njima, na 42. mesto se je uvrstila druga ekipa Tepeh-Frajzman.

27. jan
V kvalifikacijah ženskih dvojic je nastopilo 32 ekip. Lidija in Ljuba sta se uvrstili na 23. mesto, Cvetka in Anica na 25. mesto.
Zlato medaljo v moških dvojicah je osvojila Italija. Zlato medaljo v ženskih dvojicah pa Finska.

28. jan
Obe ekipi - moška in ženska sta odigrali prvi blok 3 iger. V konkurenci 22 držav so moški trenutno na 18, mestu. Ženska ekipa je v konkurenci 14 držav trenutno na 12. mestu.

29. jan
Danes je bil odigran še drugi blok 3 iger. Končna uvrstitev v ekipni tekmi: moški so osvojili 17. mesto (22 ekip) in ženske 13. mesto (14 ekip).
Zlato medaljo je osvojila Nemčija tako pri moških kot pri ženskah.

30.jan
V posamični tekmi je nastopilo 96 tekmovalcev. Naši fantje so zasedli: Bojan KLARIČ 37.mesto 1208 kegljev, Davorin TEPEH 58. mesto 1158 kegljev,
Franci BOROVNIK 86. mesto 1069 keglev in Marjan FRAJZMAN 90. mesto 1049 kegljev.
V All-event: Davorin TEPEH 58. mesto, Bojan KLARIČ 62. mesto, Franci BOROVNIK 83. mesto in Marjan FRAJZMAN 91. mesto.

31. jan
V posamični tekmi v kateri je nastopilo 62 tekmovalk so naše punce osvojije: Lidija ZALETEL 29.mesto 1067 kegljev, Ljuba CEGLAR 40.mesto 1021 kegljev, Cvetka HROVAT 53. mesto 959 kegljev in Anica KNAVS 61. mesto 939 kegljev.
V All-event:  Cvetka HROVAT, 49. mesto, Lidija ZALETEL 51. mesto, Ljuba CEGLAR 53. mesto in Anica KNAVS 59.mesto

Za našo izbrano seniorsko vrsto se je nastop na ESC 2020 z današnjim dnem končal.

Tags: senior