Franjo Bobinac novi predsednik

OKS-ZŠZ ima novega predsednika.

Delegati so na volilni Skupščini krovne športne organizacije 16.12.2022 na to mesto izvolili dolgoletnega predsednika Rokometne zveze Slovenije Franja Bobinca.

Postal je tretji predsednik po vrsti in s tem nasledil svoja predhodnika, dr. Janeza Kocijančiča in Bogdana Gabrovca.

Več v članku....

Tudi BZS se lahko pohvali z napredkom: v Izvršni Odbor je bil izvoljen predsednik BZS Borut Knavs.

 

Dec 17, 2022

Komentarji

  POZOR: Članke lahko komentirajo samo registrirani uporabniki. Prijavite se lahko tukaj!