OKS-ZŠZ ima novega predsednika.
Delegati so na volilni Skupščini krovne športne organizacije 16.12.2022 na to mesto izvolili dolgoletnega predsednika Rokometne zveze Slovenije Franja Bobinca.
Postal je tretji predsednik po vrsti in s tem nasledil svoja predhodnika, dr. Janeza Kocijančiča in Bogdana Gabrovca.

Tudi BZS se lahko pohvali z napredkom: v Izvršni Odbor je bil izvoljen predsednik BZS Borut Knavs.
Komentarji