Razpis za Direktorja in Selektorja - trenerja reprezentanc

Upravni Odbor BZS objavlja razpis za naslednje funkcije:

1. direktor reprezentanc BZS (mladi U-18, U-21, članice, člani, seniorji)

2. selektor - trener reprezentanc BZS (mladi U-18, U-21, članice, člani, seniorji)

1. DIREKTOR REPREZENTANC BZS

OPIS NALOG:

1) Koordinirati slovenske bowling reprezentance v vseh kategorijah (U-18, U-21, članice, člani, seniorji).

2) Načrtovati, organizirati, usmerjati in izvajati nadzor nad treningi potencialnih kandidatov za državne reprezentance vseh kategorij.

3) Sodelovati z Upravnim Odborom BZS in Skrbniki posameznih mednarodnih tekmovanj glede nastopov na MT. Usklajevati aktivnosti s predsednikom BZS.

4) Izdelati letni načrt reprezentanc, ki vsebuje tekmovalni, strokovni in finančni del.

5) Koordinirati delo s klubi, usklajevati programe in jim nuditi pomoč pri razvoju.

6) Spremljati potek bowling tekmovanj v Sloveniji, spremljati rezultate kandidatov za reprezentanco v Sloveniji in tujini.

7) Organizirati letno srečanje kandidatov za reprezentance na temo novosti z različnih področij (metode treninga, psihološka priprava, prehrana, medicina, …) in predstavi letni program treniranja.

8) Poročati o izvedenih in načrtovanih aktivnostih UO BZS.

9) Izvajati aktivnosti na področju razvoja tekmovalnega bowlinga po navodilih UO BZS.

10) Izvajati naloge, ki mu jih lahko dodatno določi UO BZS.

OSNOVNI POGOJI:

1. Vsaj štiri leta izkušenj na področju tekmovanja, treniranja ali vodenja ekip v bowlingu.

2. Najmanj 4 letna srednješolska izobrazba, pogovorno znanje angleškega jezika.

3. Splošno komunikativna in kooperativna osebnost.

2. SELEKTOR - TRENER REPREZENTANC BZS

OPIS NALOG:

1) Opravljati selekcijo kandidatov za reprezentanco po posameznih kategorijah za posamezne nastope.

2) Slediti in spremljati rezultate, nastope, priprave in procese treninga kandidatov za reprezentanco po posameznih kategorijah ter spremljati bowling šport na splošno.

3) Voditi reprezentančno selekcijo na mednarodnih tekmah in na pripravah po programu reprezentančnih nastopov, prenašati izkušnje, vzgajati in si prizadevati z ekipo ali posamezniki doseči čim boljše uvrstitve.

4) Organizirati logistično podporo na posameznih mednarodnih tekmah, prijaviti ekipo in skrbeti za stike z organizatorji tekmovanj.

5) Po vsakem nastopu oddati tekmovalno poročilo (rezultati in kratek opis nastopa in poteka tekmovanja).

6) Skrbeti za pozitiven odnos članov reprezentanc do nastopa za državno selekcijo, pravilno komunikacijo z mediji, navijači in sponzorji ter za vizualni izgled reprezentanc.

7) Druge naloge, ki jih določi UO BZS.

OSNOVNI POGOJI:

1. Vsaj dve leti izkušenj na področju treniranja ali vodenja ekip v bowlingu.

2. Najmanj 3 letna policna izobrazba, pogovorno znanje angleškega jezika.

3. Splošno komunikativna in kooperativna osebnost s priznano avtoriteto na področju bowlinga.

Pisne prijave s kratkim osebnostnim opisom, namenom prijave in svojim pogledom vodenja reprezentance, ter tudi okvirnim programom pošljite do 15.8.2018 na UO BZS uo@bowlingzveza.si.

Borut Knavs predsednik

Bowling zveza Slovenije

Jul 01, 2018

Prikazujem 1 do 1 od 1 (strani: 1)