Sezona 2018 / 19, rok za prijave 31.7.2018

Spoštovani predsedniki, predstavniki klubov v BZS,

Sezona 2017/18 se je pravkar končala in že vstopamo v novo tekmovalno sezono 2018/19.

Vse potrebne podatke za registracijo vaših športnikov in športnic, vaših ekip v posameznih ligah pričakujemo do 31.7.2018.

ZA REGISTRACIJO MORA KLUB IMETI PORAVNANE VSE FINANČNE OBVEZNOSTI DO BZS.

Posebno obvestilo:

Senior liga se deli na 1. in 2. senior ligo. V 1. ligi bo 8 ekip, ostale v 2. ligi.

Mladinska liga ima samo tekmovanje posameznikov.

Potrebne obrazce najdete na povezavi:

Prestopni rok je do 31.7.2018. V primeru, da se v BZS včlanijo novi klubi, je prav tako rok za oddajo potrebnih dokumentov 31.7.2018.

Vsem, ki boste spoštovali navedeni rok, se že v naprej zahvaljujem za sodelovanje.

Obrazce pošljite na predsednik@bowlingzveza.si in na rk@bowlingzveza.si. Hvala lepa.

Lep pozdrav,

Borut Knavs, predsednik BZS