Med 15.4. in 22.4. je v Ankari, Turčija potekalo Mediteransko prvenstvo MBC 2018.
Naša ekipa je kljub težavam s poškodbami osvojila 2 srebrni medalji. Žiga in Tim v dvojicah, ter Žiga z Majo v mešanih dvojicah.
Nekaj utrinkov z včerajšnjega sprejema na letališču.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
.png)
.png)
.png)
.png)
Komentarji