Na Švedskem potekajo mladinski turnirji 2025 SYT 2025.
===========================================
4. turnir v Stockholmu je Tomo zaključil v četrtfinalu. V razvrstitvi štirih turnirjev je osvojil prvo mesto z 260 točkami.
V Velike Finalu se je Top 5 igralcev pomerilo na izpadanje. 5-4, zmagovalec - 3,.....
#1 Tomo je v finalu premagal #4 Tobiasa Anderssona 202 - 177 in osvojil Veliki Pokal 2025.
ČESTITKE !!!
===========================================
3. turnir je bil v kraju SKOVDE.
V nedeljo so bile na sporedu končnice v serijah do treh zmag. Fantje so začeli z osmino finala, dekleta U-21 let pa s četrtfinalom.
U-21 dekleta: Elissa Mehmet je v finalu premagala Saga Johansson z 2 : 1 (188-221, 221-200, 223-198).
U-16 fantje: V finalu je bil najmočnejši Philip Strandgren, ki je premagal Lucas Heijelu 2 : 0 (234-202, 221-183)
U-21 fantje: V fantovski kategoriji do 21 let se je Tomo Gaber Pinterič iz ekipe IS Göta v polfinalu pomeril s Tobiasom Anderssonom in zmagal 2 : 0. V finalu ga je čakal David Söderlund Bejeryd. Tomo Gaber Pinterič je v finalu proti Söderlundu Bejerydu začel odlično in v prvi seriji dosegel "Perfect Game" 300 točk (300-226). Igralec ekipe Göta je nato nadaljeval z zmago tudi v drugi seriji z 244-132. Po dveh zaporednih drugih mestih je Tomo šel do konca in domov odnesel naslov zmagovalca na 3. švedskem mladinskem turnirju Skövde.
https://www.swebowl.se/nyheter/nyheter/mehmet-strandgren-och-pinteric-blev-segrarna-i-syt-skoevde/
BRAVO TOMO, ČESTITKE.


===========================================
Drugi turnir je bil v kraju NÄSSJÖ.
Tudi tokrat je Tomo prišel v finale in ponovno osvojil 2. mesto.
.jpg)
============================================
Na prvem turnirju v HELSINGBORG-u je Tomo Gaber Pinterič osvojil 2. mesto.
ČESTITAMO!! Dober obet za prihajajoče EP v Aalborgu.

