V bowling centru Arena, je BZS priredila že 4. zaključni turnir ob koncu tekmovalne sezone.
Tokrat je nastopilo 47 športnic in športnikov iz 9-tih klubov.
V soboto so bila podeljena tudi priznanja, pokali in medalje za vse slovenske lige.
Po odigranih kvalifikacijah, je najboljših 32 nastopajočih je nastopilo v 8-ih skupinah, kjer sta najboljša dva napredovala v naslednji del tekmovanja.
Iz štirih polfinalnih skupin so se v finale uvrstili samo zmagovalci svoje polfinalne skupine: Ivan Švarc, Tim Cerkvenik, Tadej Dekanj in presenetljivo veteran Jože Vetrih.
Zmagovalec "Mini-Max 2019" je postal TIM CERKVENIK. Čestitke!!!
2. Ivan Švarc, 3. Tadej Dekanj, 4. Jože Vetrih

Komentarji