
Na hitro in prehitro nas je v 69 letu zapustil FRANC ŠUTAR FRENK (#150), državni prvak leta 1994 in 1995. Igral je na dveh svetovni prvenstvih (1991 Singapur, 1995 Reno-Nevada), dveh evropskih prvenstvih (1993 Malmo, 2001 Aalborg), tudi treh evropskih pokalnih prvenstvih.
Občudovali smo ga, ko je nesebično popravljal avtomate na bowlingu Tivoli, čeprav je bil na vrsti za igranje. Igral je v dveh klubih, v Triglavu in Olimpiji. Velikokrat je bil pri vrhu na različnih tekmovanjih, zmagal je tudi na treh turnirjih.
Hvala Frenk.
Iskreno sožalje družini in njegovim bližnjim.
Komentarji