Zapisnik o izrednem inšpekcijskem nadzoru v BZS

Spoštovani člani / klubi BZS, športnice in športniki včlanjeni v BZS,

prejeli smo zapisnik o izrednem inšpekcijskem nadzoru glede:

1. kršenja statuta pri izvajanju disciplinskega postopka in

2. izvajanja določb zakona o športu.

(izredni inšpekcijski nadzor je potekal na podlagi prijave)

Inšpektor za šolstvo in šport ugotavlja:

1. Na podlagi izjav vpletenih in pregledane dokumentacije je inšpektor presodil, da je postopek potekal v skladu s Statutom BZS, ni pa se opredeljeval o vsebini disciplinskega postopka.

2. Na podlagi v inšpekcijskem postopku pregledane dokumentacije pri izpolnjevanju pogojev za opravljanje nalog v športu nacionalnega pomena - izobrazba oz.  usposobljenost strokovnih delavcev v športu ter delovanje zveze v skladu s temeljnim aktom, kršitve niso bile ugotovljene.

V priloženih datotekah najdete Načela Fair Play-a v BZS in Kodeks obnašanja v BZS. Kodeks lahko prostovoljno podpišete in vrnete na info@bowlingzveza.si.

Borut Knavs

predsednik BZS

Tags: zapisnik
Jul 01, 2018